kaynak ziyaret

Cevaplanan sorular

 

Müşteri Yorumları

 • Atik İklimlendirme, dinamik ve çalışkan kadrosu ile her türlü kombi sorununuza anında cevap veren ve gereğini yapan bir firma. Güler yüzlü ve çalışkan personeliyle her zaman yanınızda. Onlarla çözüm ortağı olmaktan dolayı çok memnunuz.

  Kadir AKBULAK, Fetih İletişim Servisleri Müdürü
 • Atik İklimlendirme iyi bir is ortağı. 3 tane şirketimiz var. Tüm şirketlerin soğutma sistemlerinin tesisat ve bakımlarını yaptılar. Su ana kadar sistemsel bir problem yaşamadık. Bir problem olursa destek ekibi mesai saati dışında bile olsa çözüyor. Sitelerimize yapılan özel bakım bizi ayrıca çok memnun etti.

  Emre Cengiz, Photoink Şirketler Müdürü
 • Firmanızla çalışmaktan çok memnunum, gerek satış, gerek kurulum gerekse teknik destek konusunda tüm ihtiyaçlarım hızlı bir şekilde tarafınızdan karşılanıyor. Tüm çalışanlarınıza teşekkürler…

  Azzam Sözbir, Mobiltek Telefon Aksesuarları Merkezi
 • Atik İklimlendirme ile Aralık 2009’den bu yana birlikte çalışmaktayız. Çalışmaya başlamadan önce İklimlendirme hizmeti veren firmalar arasında bir araştırma yaparak Atik İklimlendirme ile çalışmaya karar vermiştim. Geriye dönüp baktığımda kararımın son derece isabetli olduğunu görüyorum. Müşterilerinden aldığı geribildirimleri kendisini ve dolayısı ile iş ortaklarının işini geliştirmek için kullanan bir firma.

  Azra Minel TURGUT, Elite Giyim Şirketleri Müdürü