kaynak ziyaret

”Biz

VİZYONUMUZ :
08/01/1996 Tarihinde başlamış olduğumuz meslek hayatında yeni bir oluşum içine girilerek kurmuş olduğumuz ENERJİ İKLİMLENDİRME TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ Şahıs firmamızı Yurt içi ve Yurt Dışı olmak üzeri yapmış olduğumuz güvenilir ve titiz işler sonucunda İsmimizi hizmet sektöründe marka haline getirmek,soğutma ve ısıtma sistemlerinde alanımızda tercih edilen tek adres haline gelmektir.
MİSYONUMUZ :
Soğutma ve Isıtma sistemleri Satış,Servis alanında yüksek kaliteli hizmet sunmak,Müşteri memnuniyetinde en üst seviyeyi hedefleyen,işinin bilincinde eğitimli profesyonel ekibimizle ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmektir.
HAKKIMIZDA :
ENERJİ İKLİMLENDİRME ISITMA VE SOĞUTMA TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ olarak Isıtma,Soğutma ve Havalandırma konularında Satış,Servis ve Montaj Hizmetleri veren bir Taahhüt ve Satış Sonrası Hizmet firmasıdır. 7 gün 24 saat müşterilerinin çağrılarına yerinde müdahalelerle,eğitimli personel,donanımlı araç ve ekipmanlarıyla en kısa sürede zamanında müdahaleler yapmaktayız. Yetkili Bayii ve Servisi olduğumuz firmaların dışında özel servis hizmeti verdiğimiz markalarında geniş yedek parça stok ile çalışmaktayız.

Neler yapıyoruz?

Klima Montaj Bakım ve Onarım

Klima Bakım
Kışın daha verimli ısınabilmek için yazın daha iyi soğutma alabilmek için klimaların yaz kış sezon başlarında mutlaka bakıma tabi tutulmaları gerekir. Zamanında bakımı yapılan klimalar daha verimli ve tasaruflu çalışıp daha az arıza verir. Klima bakımı sayesinde ek külfetlerden kurtulmuş olunur.

Klima Montaj
Yeni aldığınız klimanızın montajı, her marka klimanızın demontaj ve montaj işleri tecrübeli ekibimiz tarafından titiz ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Klima Arıza
Tecrübeli teknik ekibimizle  her marka ve modele arıza tespit ve arıza giderme işleriniz itina ile yapılır.

Kombi Montaj Bakım ve Onarım

Kombi Montaj
Uzun sure çalıştırılmayan kombi ve tesisat çalıştırılmadan önce mutlaka bakımının yapılması ve parçaların görevlerini yerine getirdiğinden emin olunması gerekir.Kombi bakımı kombinin ömrünü uzatır ve yakıttan tasarruf sağlar, kombi arızalarını minimuma indirir.

Kombi Arıza
Kombi arızarları genelde kombi bakımlarının zamanında yapılmamasından meydana gelir. Bakımları yapılmayan kombilerin çalışan parçaları bakımsızlıktan yorulma yapar ve arıza verir.

Kombi Bakım
Kombinizin ve tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Bakımı yaptırılmayan kombi ve tesisatın verimi düşer ve ömrü kısalır. Verimi düşen kombi daha fazla doğalgaz tüketir ve evinizi daha az ısıtır. Bunlar da size soğuk algınlığı ve kabarık doğalgaz faturaları olarak geri döner.

Müşteri Yorumlarımız

 • Atik İklimlendirme, dinamik ve çalışkan kadrosu ile her türlü kombi sorununuza anında cevap veren ve gereğini yapan bir firma. Güler yüzlü ve çalışkan personeliyle her zaman yanınızda. Onlarla çözüm ortağı olmaktan dolayı çok memnunuz.

  Kadir AKBULAK, Fetih İletişim Servisleri Müdürü
 • Atik İklimlendirme iyi bir is ortağı. 3 tane şirketimiz var. Tüm şirketlerin soğutma sistemlerinin tesisat ve bakımlarını yaptılar. Su ana kadar sistemsel bir problem yaşamadık. Bir problem olursa destek ekibi mesai saati dışında bile olsa çözüyor. Sitelerimize yapılan özel bakım bizi ayrıca çok memnun etti.

  Emre Cengiz, Photoink Şirketler Müdürü
 • Firmanızla çalışmaktan çok memnunum, gerek satış, gerek kurulum gerekse teknik destek konusunda tüm ihtiyaçlarım hızlı bir şekilde tarafınızdan karşılanıyor. Tüm çalışanlarınıza teşekkürler…

  Azzam Sözbir, Mobiltek Telefon Aksesuarları Merkezi
 • Atik İklimlendirme ile Aralık 2009’den bu yana birlikte çalışmaktayız. Çalışmaya başlamadan önce İklimlendirme hizmeti veren firmalar arasında bir araştırma yaparak Atik İklimlendirme ile çalışmaya karar vermiştim. Geriye dönüp baktığımda kararımın son derece isabetli olduğunu görüyorum. Müşterilerinden aldığı geribildirimleri kendisini ve dolayısı ile iş ortaklarının işini geliştirmek için kullanan bir firma.

  Azra Minel TURGUT, Elite Giyim Şirketleri Müdürü